- A A A+ |
Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Wykład otwarty organizowany z okazji XXI Festiwalu Nauki w Warszawie - 28 września 2017 r.

Infekcje powodowane przez lekooporne bakterie stają się obecnie coraz większym problemem medycyny na całym świecie, a na podstawie obserwacji tempa spadku skuteczności antybiotyków naukowcy prognozują, że problem ten może w ciągu najbliższych dekad przewyższyć śmiertelnym żniwem nawet schorzenia nowotworowe.

więcej »

„Naruszenia praw własności intelektualnej w teorii i praktyce” - bezpłatne seminaria Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych seminariach poświęconych naruszeniom praw własności intelektualnej. Wydarzenia te, organizowane we współpracy z Politechniką Warszawską, odbędą się w dniach 9-10 października 2017 roku w Małej Auli Politechniki podczas XI Międzynarodowej ...

więcej »

Webinar "Bony na innowacje dla MŚP"

Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) kontynuuje czwartkowy cykl webinariów dla wnioskodawców działań Agencji. 21 września br., o godz. 10:00, zapraszamy do udziału w drugim, poświęconym konkursowi programu Inteligentny Rozwój „Bony na innowacje dla MŚP”.

więcej »

Innowacje otwarte w klastrach

Pojęcie otwartej innowacji, wprowadzone przez H. Chesbrougha (2003) zakłada, że firmy mogą i powinny wykorzystywać zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne pomysły w swoich procesach innowacyjnych oraz wewnętrzne i zewnętrzne ścieżki wprowadzania innowacji na rynek.

więcej »

„Współczesna Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań” – podręcznik tworzenia pragmatycznych innowacji

Na polskim rynku wydawniczym pojawiła się wydana przez Novismo sp. z o.o. nowa, ciekawa pozycja będąca podręcznikiem na I stopień certyfikacji Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ (MATRIZ) pt. „Współczesna Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań”.

więcej »

Cykl webinariów PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła cykl czwartkowych webinariów dla start-upów i wnioskodawców Agencji. Webinaria będą poświęcone programom wdrażanym przez PARP, a także będą poruszać tematy prawne istotne dla start-upów. W trakcie trwania transmisji będzie możliwość zadawania pytań ekspertom.

więcej »

CodeWeek – tydzień programowania w STARTERZE

Zbliża się międzynarodowe święto programowania. Z tej okazji Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER już po raz piąty zaprasza na Codeweek. W dniach 10-19 października dzieci, młodzież i dorośli będą mogli poznać tajniki programowania i nowych technologii.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości