- A A A+ |

Zaproszenie do IV edycji Konkursu na Informację Medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza autorów publikujących w prasie, radiu, telewizji i mediach elektronicznych do udziału w IV edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, w tym własności przemysłowej. Własność intelektualna obejmuje wszelkie dziedziny twórczości określone w ustawie ...

więcej »

Crowdfunding udziałowy dla startupów (5) - Elementy i konstrukcja prezentacji

Pitch deckiem nazywa się krótką prezentację, najczęściej przygotowaną w PowerPoincie czy Prezi, pełniącą rolę abstraktu z biznesplanu. To podstawowe narzędzie startupów pod kątem pitchu na spotkaniach z VC lub innymi instytucjonalnymi inwestorami.

więcej »

Ciekawy startup: Abyss Glass czyli interaktywne lustra

Abyss Glass proponuje by lustro wchodziło w interakcję z odbiorcą i np. wyświetlało mu określone treści, a nawet robiło zdjęcia. Przykładowo kiedy ćwiczysz, a chciałbyś/chciałabyś uwiecznić ciekawą figurę i przesłać ją do znajomych bez potrzeby angażowania dodatkowych osób.

więcej »

PolarSol zwycięzcą dorocznego konkursu KICkoff

KICkoff, największy konkurs dla start-upów energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, ma na celu promowanie przedsiębiorczości w sektorze zrównoważonej energii. Zwycięzcami są autorzy najlepszych projektów, które mogą przyczynić się do przyspieszenia rozwoju rynku zrównoważonej energii w Europie.

więcej »

IV edycja Kongresu E(x)plory pt. „Innowacje w sporcie”

IV Kongres to również przestrzeń dla prezentacji najnowszych trendów na rynku akcesoriów sportowych. Swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentują: Igor Pielas, właściciel marki Asante Bamboo Bikes, Przemek Skrzypek, Dyrektor artystyczny LYOFood, Dominik Stępniak i Adam Warski Fellowskateboards.

więcej »

Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz” – warto tam być!

Interesujesz się praktyczną stroną prowadzenia e-biznesu i chcesz być na bieżąco z tym, co jest na ustach ludzi z branży e-commerce? Jeżeli tak to nie może cię zabraknąć na III edycji EastBiz, które odbędzie się w dniach 14-15 października 2016 r.

więcej »

Ciekawy startup: Adfairs

AdFairs łączy wystawców z uczestnikami targów. Nie jest to jednak taka zwyczajna aplikacja, która mówi gdzie i kiedy zaczyna się event. To wręcz cały ekosystem, który pozwala zarządzać komunikacją w czasie targów, wysyłać powiadomienia do uczestników, zbierać leady, finalizować zamówienia i wiele więcej.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości