- A A A+ |
Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Startuje 2. edycja konkursu Wrocławskiego Parku Technologicznego na najlepszy biznesplan

Myślisz o założeniu lub rozwoju własnej firmy, ale brakuje ci doświadczenia i zaplecza? Opisz swój pomysł i weź udział w kolejnej edycji konkursu „Why Start Up a Business?”. Dla autorów najlepszych rozwiązań przewidziano nagrody pieniężne i pakiety usług, które pomogą w rozpoczęciu prowadzenia własnego biznesu lub jego rozwijaniu.

więcej »

60 nominacji do Godła „Teraz Polska” Wysoki poziom Konkursu to świadectwo kondycji polskiej gospodarki

We wtorek, 25 kwietnia 2017 roku na PGE Narodowym ogłoszone zostały nominacje w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów...

więcej »

DESIGN THINKING WEEK 2017 w Katowicach!

W dniach od 09 do 10 maja br. w Katowicach na Uniwersytecie Ekonomicznym spotkają się uczestnicy DESIGN THINKING WEEK 2017 i będą angażować się w zespołową pracę nad wyzwaniami, aby wymyślić innowacyjne rozwiązania.

więcej »

WEBINARIUM Wszystko na temat „TWINNING project”. Program HORYZONT 2020

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na Webinarium, poświęcone zagadnieniom dotyczącym przygotowania dobrego projektu w ramach programu Horyzont 2020, Spreading Excellence and Widening Participation: TWINNING

więcej »

XXVIII jubileuszowa Konferencja SOOIPP OD KRAJOWYCH INNOWACJI DO MIĘDZYNARODOWEJ EKSPANSJI (22 – 24 maja 2017 w Olsztynie)

Tematem przewodnim konferencji będzie efektywne wdrażanie innowacji i stymulowanie internacjonalizacji polskich firm technologicznych oraz młodych firm typu start-up. wydarzenie skupi się na problemach związanych z komercjalizacją wiedzy i technologii, zarówno w odniesieniu do środowiska naukowego jak i biznesu, oraz z rozwojem ...

więcej »

Zapisz się na Festiwal Sektor 3.0

26 kwietnia rusza rejestracja na festiwal Sektor 3.0 - największe w Polsce wydarzenie poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w działaniach społecznych. Spotkanie odbędzie się 30 i 31 maja w Warszawie. Uczestników czekają dwa dni wypełnione warsztatami i seminariami przygotowanymi przez blisko 60 znawców trendów oraz speców od nowych technologii z różnych stron świata.

więcej »

Uroczyste otwarcie polskiego stoiska na targach Hannover Messe 2017

Premier Beata Szydło wraz z kanclerz Angelą Merkel uroczyście otworzyły targi Hannover Messe 2017, których krajem partnerskim jest Polska. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Kierownictwa MR na czele z wicepremierem Mateuszem Morawieckim. Na targach swoje produkty prezentuje ponad 200 firm z Polski, w tym start-upy.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości