- A A A+ |

Transport 4.0, czyli podróżowanie w czasach sharing economy

Nadszedł czas, kiedy o samochodach zaczynamy myśleć w kategoriach usług, nie zaś produktów. Już niedługo na pytanie “czym jeździsz?” przeciętny człowiek będzie odpowiadał: Uberem, Lyftem, BlaBlaCarem. To, którą markę wskaże, będzie wiele mówiło o jego stylu życia, wartościach i potrzebach.

więcej »

Warsaw Equity Group inwestuje w Prodromus!

Prodromus, spółka z portfela funduszu JCI Venture pozyskała prywatnego inwestora. Środki pomogą spółce w stworzeniu międzynarodowej sieci sprzedaży oraz budowie kolejnych robotów rehabilitacyjnych.

więcej »

Gdy praca to także wakacje… Trwają zapisy na Creative Morning z cyfrowymi nomadami!

Czas na kolejne spotkanie z podróżnikami, łączącymi wyprawy w nieznane z pracą. Joanna Szreder porzuciła pracę w korporacji dla podróży po Azji i obecnie mieszka w Wietnamie. Tomasz Maciejewski zamieszkał w Tajlandii, do której wyjechał z 2 tysiącami w kieszeni.

więcej »

Wydarzenie networkingowe na rzecz Horyzontu 2020 „Successful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland – European Networking Event "

20 września 2016 r. w Konsulacie RP w Kolonii odbędzie się polsko-niemieckie wydarzenie networkingowe na rzecz Horyzontu 2020 „Successful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland – European Networking Event " poświęcone poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020.

więcej »

Zaprezentuj swój STARTUP na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Serdecznie zapraszamy beneficjentów działań współfinansowanych ze środków UE do udziału w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 6-9 września 2016 r. w Kielcach i służy prezentacji najnowszych zdobyczy technologii w dziedzinie obronności.

więcej »

Giełda kooperacyjna dla branży budowlanej i pokrewnych na targach FOR ARCH w Czechach

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w 4. edycji międzynarodowej giełdy kooperacyjnej organizowanej w ramach największych targów budowlanych w Czechach pn. FOR ARCH w Pradze. W tym samym czasie odbędą się także salony dla branży HVAC, obróbki drewna, chemicznej...

więcej »

Przygoda z biznesem rozpoczyna się w Gdańsku! Czas na Gdańsk Business Week 2016

6 dni warsztatów z ekspertami, spotkania z businessmani oraz tworzenie pierwszego biznesplanu. To wszystko przed uczestnikami Gdańsk Business Week, który rozpocznie się już 17 lipca. 90 nastolatków z Polski i zagranicy weźmie udział w przyspieszonym letnim kursie tworzenia własnego biznesu.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości