- A A A+ |

Trwa rekrutacja do gdańskiego Clipstera

Clipster poszukuje kolejnych mieszkańców z pomysłami na biznes! Przestrzeń stworzona przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Alfabeat to jedyne miejsce w Polsce oferujące przestrzeń do życia i pracy nad projektami biznesowymi.

więcej »

Piknik z Wyobraźnią w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

3 września, w sobotę, Poznański Park Naukowo-Technologiczny organizuje Piknik z Wyobraźnią. To już trzecie edycja tej imprezy, podczas której dzieci i dorośli mogą odkrywać fascynujące tajniki nauki podczas dobrej zabawy. Piknik odbędzie się, jak co roku, na terenie PPNT, przy ulicy Rubież 46 w Poznaniu.

więcej »

Baza Usług Rozwojowych – szansa na sukces polskich przedsiębiorstw

Prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości portal www.inwestycjawkadry.pl, na którym dostępny był Rejestr Usług Rozwojowych, 25 sierpnia 2016 r. zostanie przekształcony w Bazę Usług Rozwojowych. Nowa odsłona portalu będzie dostępna na stronie: usługirozwojowe.parp.gov.pl.

więcej »

Polsko-niemiecka giełda kooperacyjna

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Konsulat Generalny RP w Kolonii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, oraz ZENIT GmbH zaprasza do udziału w polsko-niemieckiej giełdzie kooperacyjnej która odbędzie się 20 września 2016 r. w Kolonii w Niemczech.

więcej »

Zapraszamy na XVI Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Już po raz szesnasty zapraszamy na organizowane przez PARP, Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które odbędzie się 14 i 15 września br. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Pod adresem www.forummsp.parp.gov.pl została uruchomiona rejestracja dla uczestników.

więcej »

Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców kończy swoje funkcjonowanie przy PARP

Uprzejmie informujemy, iż Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT” będzie funkcjonował w obecnej formule do 25 sierpnia br. Związane jest to z połączeniem z portalem biznes.gov.pl, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju, które będzie kontynuowało działania e-PUNKTU.

więcej »

Rząd przyjął tzw. małą ustawę o innowacyjności

Rada Ministrów 16 sierpnia br. przyjęła projekt tzw. „małej ustawy o innowacyjności”, która przewiduje wprowadzenie pakietu rozwiązań, w szczególności nowych instrumentów podatkowych, promujących wdrażanie innowacji. Regulacje dotyczą zmian w niektórych ustawach, określających warunki prowadzenia działalności innowacyjnej ...

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości