- A A A+ |
Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Seal of Excellence po raz drugi

Polskie firmy posiadające certyfikat Seal of Excellence mogą otrzymać nawet 210 tys. zł na weryfikację potencjału technicznego i komercyjnego produktu/usługi/technologii oraz opracowanie studium wykonalności. Od 8.05 do 5.06 br. przedsiębiorcy mogą się starać się o wsparcie w ramach drugiej edycji grantów Seal of Excellence.

więcej »

Produkty i usługi najwyższej jakości: nominacje do Godła „Teraz Polska”

W poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku o godz. 15:00 w Hotelu Gromada w Warszawie, podczas konferencji prasowej, ogłoszone zostaną nominacje w 28. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

więcej »

Bony na innowacje dla MŚP - Innovoucher

INNOVOUCHER to projekt partnerski, w którym PARP i organizacje z 4 innych krajów UE (Włochy – region Marche, Belgia – region Flandria, Hiszpania – region Murcia i Rumunia) łączą przedsiębiorców z wykonawcami usług proinnowacyjnych, w ramach programu Horyzont 2020.

więcej »

„100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce” – konferencja Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej „100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce”, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie ul. Jasna 5, Sala Kameralna...

więcej »

LEAN STARTUP, NOWY WARSZTAT, NOWE HORYZONTY, ZAPRASZAMY DO POZNANIA!

Przed uczestnikami odsłonięte zostaną tajniki metodologii lean startup, świetnie sprawdzającej się m.in. w obszarach ICT, padną podpowiedzi, jak szybko walidować pomysły w czasach, gdy rynek jest niebywale dynamiczny, pokazane zostanie, jak zmiana podejścia może wpłynąć na konkurencyjność produktu.

więcej »

IV edycja konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł”

Instytut Autostrada Technologii i Innowacji serdecznie zaprasza na: IV edycje konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł” która odbędzie się w dniach która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2018 r. w sali 213 w pawilonie A-0 Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica.

więcej »

Startują platformy dla nowych pomysłów

Platformy startowe dla nowych pomysłów to program inkubacyjny dla pomysłodawców innowacji z potencjałem biznesowym. W ramach konkursu zostanie wyłonionych kilka Platform, czyli partnerstw wyspecjalizowanych ośrodków działających jako operatorzy programu.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości